jadde bot koxp hile gold bar metin 2
http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2
jadde bot koxp hile gold bar metin 2

http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Jadde Çalışan Bot [İçeri girin ve okuyun]

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Jadde Çalışan Bot [İçeri girin ve okuyun] Bir Paz Ocak 02, 2011 4:48 pm

Beyler herkesin bildiği gibi artık Cheat engine ve Freestyler_WIN32bit [Jadde dans bot'u] X-Trap yüzünden kullanılmamaktadır Razz .Uzun araştırmalar sonucu 3-5 yerden topladığım bilgilerle X-trap'ı programsız aşmanın yolunu buldum yani jaddeye gidiğimizde X-trap açılmayacak Bölece eski Cheat engine ve Freestyler_WIN32bit herzamanki ayarlarıyla çalıştırabilicez...Şimdi herkes merak ediyor anlatım yada Link nerde diye beyler anlatım veya Link yok batu_228@hotmail.com ekliyosunuz ordan size verdiğim Turkcell hatta 5tl gönderiyorsunuz ve hileyi ordan size anlatıyorum iş bu kadar basit şimdi diceksiniz ki palavra inanmayanlar için sölüyorum msn ekleyin oyunda buluşalım 172 Bpm 0 Miss oynayım ondan sonra 5Tl yollayın sizede Anlatımını yapim Admin Msn adresimi gizlerse özelden mesaj atıp irtibata geçebilirsiniz

['' Msnden Görüşmek istemeyenler için oyunda Fake 1 charım var adı MaxGirL Bu chara Pm atıp oyundan irtibat kurabilirler'']

confused Cheat engine ve Freestyler_WIN32bit Hakkında soru ve sorunlarınız olursa Cevaplandırılacak ve + ücret istenmeyecektir confused

Bu zaga Zugalarla uraşıp TL harcayamam sağdan soldan bende Bedava bulurum diyenlere söylüyorum [Kolay GeLsin] afro

Skorunuz Bol oLsun İYİ GünLer

Kullanıcı profilini gör
bybatu22 demiş ki:Beyler herkesin bildiği gibi artık Cheat engine ve Freestyler_WIN32bit [Jadde dans bot'u] X-Trap yüzünden kullanılmamaktadır Razz .Uzun araştırmalar sonucu 3-5 yerden topladığım bilgilerle X-trap'ı programsız aşmanın yolunu buldum yani jaddeye gidiğimizde X-trap açılmayacak Bölece eski Cheat engine ve Freestyler_WIN32bit herzamanki ayarlarıyla çalıştırabilicez...Şimdi herkes merak ediyor anlatım yada Link nerde diye beyler anlatım veya Link yok batu_228@hotmail.com ekliyosunuz ordan size verdiğim Turkcell hatta 5tl gönderiyorsunuz ve hileyi ordan size anlatıyorum iş bu kadar basit şimdi diceksiniz ki palavra inanmayanlar için sölüyorum msn ekleyin oyunda buluşalım 172 Bpm 0 Miss oynayım ondan sonra 5Tl yollayın sizede Anlatımını yapim Admin Msn adresimi gizlerse özelden mesaj atıp irtibata geçebilirsiniz

['' Msnden Görüşmek istemeyenler için oyunda Fake 1 charım var adı MaxGirL Bu chara Pm atıp oyundan irtibat kurabilirler'']

confused Cheat engine ve Freestyler_WIN32bit Hakkında soru ve sorunlarınız olursa Cevaplandırılacak ve + ücret istenmeyecektir confused

Bu zaga Zugalarla uraşıp TL harcayamam sağdan soldan bende Bedava bulurum diyenlere söylüyorum [Kolay GeLsin] afro

Skorunuz Bol oLsun İYİ GünLer

bunu artık herkes çözdü.ama hala xtrapı kaldıramayan varsa boşuna para harcamayın selinturkyilmaz@hotmail.fr bana ulaşın para yada puan falan istemem

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: Jadde Çalışan Bot [İçeri girin ve okuyun] Bir Ptsi Şub. 14, 2011 10:02 pm

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Karşılıklı paylaşm yapacaksanız burada işiniz yok. Exclamation

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]