jadde bot koxp hile gold bar metin 2
http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2
jadde bot koxp hile gold bar metin 2

http://www.kapgit.net/tik/861f82dc133a3640349dbd99dd9031c2

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Cuma Nis. 30, 2010 12:37 am

Bu kız benim arkadaşım ! Botta kullanmıyor..

100 LvL

Gmlerle bile konustuk bole bi olay yok

İlk videoda gordugunuz gibi int hızını naparsanız yapın o sekilde yapamazsınz

2. videoda Basma hızını gordunuz ilk le aynıydı + Leveli Kolay yapmıştı SANIRM

Yazıda yazıyodu !

Linki sildigim için q.b;) qonu qilit

Kullanıcı profilini gör

2 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Cuma Nis. 30, 2010 12:40 am

BİDE İYİCE BAKARSANIZ TUŞLARA DAHA BOŞLUĞA GELMEDEN ÇUBUĞUN BAŞINDA BASIP BİTİRİYOR İLGİNÇ BU KADAR HIZ Question

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Cuma Nis. 30, 2010 10:32 am

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Sanki bot, Tuşlar gelmeden 6.His midir nedir hemen yapıyor tuşları Smile

Bilemiyorum bot'da olamaya bilir.

%52 Bot / %48 Botsuz.

Konunuz "Jadde Videolar" Bölümüne Taşınmıştır.

En son PieCeSs tarafından Cuma Nis. 30, 2010 5:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kullanıcı profilini gör

4 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Cuma Nis. 30, 2010 11:51 am

AÇIKCASI BANA BOT GİBİ GELDİ AMA BOT TUŞLARA BİRDEN BASIYOR ACABA BÖYLE TEK TEK BASAN BOT PROGRAMI VARDA BİZMİ BİLMİYORUZ Question

Kullanıcı profilini gör

5 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Cuma Nis. 30, 2010 5:29 pm

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
BlackAngel demiş ki:AÇIKCASI BANA BOT GİBİ GELDİ AMA BOT TUŞLARA BİRDEN BASIYOR ACABA BÖYLE TEK TEK BASAN BOT PROGRAMI VARDA BİZMİ BİLMİYORUZ Question

Onuda düşündüm.. Bildiğiniz gibi bot tuşları birden yapıyor. Hadi bot değil dicem daha tuşları görmeden saliselik bi farkla önceden yapıyor tuşları onu çözemiyorum...

Kullanıcı profilini gör

6 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Cuma Nis. 30, 2010 10:08 pm

BOTMUŞ BİRİ FOUMDA ŞÖYLE BİR AÇIKLMA YAPMIŞ DENEMEDİM AMA DENİYCEM BAKALIM OLACAKMI AÇIKLAM ŞU

(Olay Su İnternet hızını Download Yapıp Dusuruyor.Auto Specabar O net hızıyla keyleri bu sekil dolduruyor hs5 te de bole bi olay olmusutu Ukalalık olmasın die yazmamadim ama zaten videu izleyen anlar.Keyler cikior bandtaki top ilerlemden keyler doluor! )

VİDEOYA ALMADAN HERHANGİ PROGAMI DOWLOD EDİP NET HIZINI DÜŞÜRDÜĞÜNDE FRESTYLER TUŞLARA TEK TEK BASIYORMUŞ Bİ DENEMEKTE YARAR VAR BENDEN ÖNCE DENERSENİZ YORUMUNUZU BEKLERİM Arrow

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir C.tesi Mayıs 01, 2010 11:24 am

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
BlackAngel demiş ki:BOTMUŞ BİRİ FOUMDA ŞÖYLE BİR AÇIKLMA YAPMIŞ DENEMEDİM AMA DENİYCEM BAKALIM OLACAKMI AÇIKLAM ŞU

(Olay Su İnternet hızını Download Yapıp Dusuruyor.Auto Specabar O net hızıyla keyleri bu sekil dolduruyor hs5 te de bole bi olay olmusutu Ukalalık olmasın die yazmamadim ama zaten videu izleyen anlar.Keyler cikior bandtaki top ilerlemden keyler doluor! )

VİDEOYA ALMADAN HERHANGİ PROGAMI DOWLOD EDİP NET HIZINI DÜŞÜRDÜĞÜNDE FRESTYLER TUŞLARA TEK TEK BASIYORMUŞ Bİ DENEMEKTE YARAR VAR BENDEN ÖNCE DENERSENİZ YORUMUNUZU BEKLERİM Arrow

Denicem.

Kullanıcı profilini gör

8 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Paz Mayıs 02, 2010 2:53 am

Admin

Admin
Admin
Bot Very Happy. form panelinden baktım e postalara buna benzyn b e posta var yani nickine benzeyen. Very Happy burdan almstr byk ihtmalle yada konunun aynısını biri frmtrye acmıs benm konunun ordan almıs olabilir

Kullanıcı profilini gör http://free.webmmorpg.net

9 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Paz Mayıs 02, 2010 2:55 am

Admin

Admin
Admin
bu arada denemek için yeni çar açtım. yalnız beceremedim yada olmadı bilmiyorum. ama benim internet 20 mbit. sınırsız belki onla alakalıdır.

10 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Paz Mayıs 02, 2010 12:19 pm

OZAMAN BENDEDE OLMAZ BÜYÜK İHTİMAL BENİM İNTERNETTE SINIRSIZ VE HIZLI

Kullanıcı profilini gör

11 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Paz Mayıs 02, 2010 1:07 pm

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
4 Tane 500 MB'lik Download yaptım + Oyundada botu denedim birşey olmadı Very Happy

İyi Paylaşımlar.

Kullanıcı profilini gör

12 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Paz Mayıs 02, 2010 6:56 pm

Admin

Admin
Admin
arkadaşlar bot oldğu kesin ama blmiyorm

13 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Cuma Mayıs 07, 2010 5:57 pm

ZeßeRuS

cavuş
cavuş
Admin demiş ki:arkadaşlar bot oldğu kesin ama blmiyorm

Kız "Jadde" Forumunda bot deil vs vs.. Gibi açıklamalar yaptı ama birde şu videoya bakın isterseniz Smile

Burdada dikkatimi çeken 6 level oklarına gelince hemen birşey yazıyor Very Happy

Videoyu izlemek için Buraya Tıkla! Şaka Şaka Nan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kullanıcı profilini gör

14 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Ptsi Mayıs 31, 2010 6:19 pm

[b]Bence Bot Çünkü Çatıda ADam Oluor Ama Orda Yok Özel Oda Acmıs Ve Bpm Lerin Kacta Kac Olcagını Bilen Biri Bide Arkadsımızın Dedigi Gibi Hic Bi İnsan Geldigi Anda Yapamaz En Azından Az Bi SÜre Olsada Tuslra Bakar O Tak Die Yapıor Tusları Sırayla Basmasınında Sebebi Bence Pc nin Kasmasıdır Kastıgı İçinde Teker Teker Basıor Olabilir..!

Kullanıcı profilini gör

15 Geri: BU KIZ BOTMU DEĞİLMİ ANLAMADIM ? Bir Ptsi Mayıs 31, 2010 6:23 pm

Kız "Jadde" Forumunda bot deil vs vs.. Gibi açıklamalar yaptı ama birde şu videoya bakın isterseniz

Burdada dikkatimi çeken 6 level oklarına gelince hemen birşey yazıyor

Bak Bundada Bi Boklama Olabilir Çünkü 6 Lwli Hic Gecmior Bide O Kolay Lwl Öbür Videoda 9 10 lwlere Cıkıor Bunda İse 6 Dan İleri Gitmior Bunu Botsuz Yapmıs Olabilir AMA 6 Lwl e Kadar Bende Botsuz Yaparım xDéxDé

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]